kariéra v Chomutově

Ředitel/ka příspěvkové organizace SMCH – Zoopark Chomutov, p. o.

RADA MĚSTA CHOMUTOVA
vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce
ředitele / ředitelky příspěvkové organizace
statutárního města Chomutova

Termín uzavření přihlášek
18. října 2024 do 12:00

Popis pozice.

Hlavní činností je komplexní koordinace činnosti příspěvkové organizace v rozsahu stanoveném zřizovací listinou a platnými právními předpisy. Plně odpovídá za chod organizace v oblasti provozní, ekonomické, hospodářské a majetkové, personální a platové, a o to jak vůči zřizovateli, tak i vůči příslušným orgánům státní správy.

Pracovní poměr bude sjednán na dobu neurčitou se zkušební dobou 6 měsíců.

Místem výkonu práce je Chomutov.

    Předpokládaný nástup:

    • od 01.12.2024, případně dle dohody

    Požadované obecné předpoklady:

    • Státní občan ČR, případně cizí státní občan, který má v ČR trvalý pobyt a ovládá jednací jazyk,
    • plná způsobilost k právním úkonům,
    • občanská a morální bezúhonnost.

    Požadované kvalifikační předpoklady:

    • Vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu,
    • praxe na vedoucí pozici minimálně 5 let v období posledních 8 let,
    • prokazatelné manažerské zkušenosti s řízením větších týmů spolupracovníků.

    Další požadavky:

    • Vysoká úroveň komunikačních schopností,
    • schopnost kultivovaného písemného i mluveného projevu,
    • organizační a řídící schopnosti,
    • znalost zákona č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, ve znění pozdějších předpisů,
    • znalost práce na PC,
    • řidičský průkaz sk. B.,
    • znalost cizího jazyka (anglický či německý) slovem a písmem na úrovni komunikace s odbornou veřejností.

    Výhodou:

    • Orientace v dotačních a grantových programech
    • znalost druhého cizího jazyka

    Platové zařazení

    • Práce je zařazena ve 12. platové třídě v souladu se zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších přepisů.

    Lhůta pro podání písemné přihlášky:

    • 18.10.2024

      Náležitosti přihlášky:

      • Jméno, příjmení a titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu, kontaktní telefon, kontaktní e-mail, datum a podpis uchazeče,
      • strukturovaný životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech v písemné formě
      • ověřené kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (vysvědčení o státní závěrečné zkoušce a diplom),
      • koncepci řízení a rozvoje Zooparku Chomutov, p.o., v krátkodobém (do 3 let) a střednědobém (do 10 let) horizontu, včetně zapojení organizace do aktivit souvisejících s chovatelskou, vědeckou a výzkumnou činností, a to v maximálním rozsahu 5 stran formátu A4
      • originál nebo ověřená kopie výpisu z evidence rejstříku trestů (ne starší než 3 měsíce),
      • lékařské potvrzení o způsobilosti k výkonu funkce ředitele / ředitelky,
      • souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů,
      • osvědčení (nebo čestné prohlášení o jeho vyžádání) a čestné prohlášení podle § 4 zákona č. 451/1991 Sb., kterým se stanoví některé další předpoklady pro výkon některých funkcí, ve znění pozdějších předpisů. Nevztahuje se na uchazeče narozené po 1. prosinci 1971.

        Lhůta, způsob a místo doručení přihlášek včetně příloh:

        Písemné přihlášky s uvedenými doklady v zalepené a označené obálce „Neotvírat – výběrové řízení – Zoopark Chomutov“ zašlete tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději dne 18.10.2024 do 12:00 hod. na adresu Magistrát města Chomutova, kancelář náměstka primátora, Zborovská 4602, 430 28 Chomutov nebo doručte osobně v téže lhůtě do podatelny Magistrátu města Chomutova, Zborovská 4602, 430 28 Chomutov.

        Písemné materiály poskytnuté k výběrovému řízení budou neúspěšným uchazečům vráceny.

        Výběrové řízení proběhne dne 30.10.2024 od 9:00 hod. v budově historické radnice na náměstí 1. máje č.p. 1

        Statutární město Chomutov.

        Kontakt na pracovníka pro personální politiku:

        Petra Raszyk

        tel: 474 637 225

        p.raszyk@chomutov.cz